Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Řidič / řidička sk. C + E + jeřábník na nákladním automobilu MAN 4x4 s hydraulickou rukou, Rychnov nad Kněžnou

Pozice:
Řidič / řidička sk. C + E + jeřábník na nákladním automobilu MAN 4x4 s hydraulickou rukou
Zaměstnavatel:
Energomontáže Votroubek s.r.o.
IČO:
28791274
Oblast (okres, kraj):
Rychnov nad Kněžnou
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
51000
Popis práce:

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu petra.kapucianova@energomontaze.cz.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz (průkaz jeřábníka zajistíme)
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny).
Náplň práce:
- rozvoz a vykládka materiálu po stavbách v regionu vozidlem MAN 4x4 s HR
- jeřábnické práce hydraulickou rukou při realizaci energetických sítí, stavění sloupů atd.
- každý den výjezd ze sídla firmy.
Nabízíme:
- mzdu 40. tis. Kč čistého pro řidiče s praxí za 174 hod.
- nástup dle dohody.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Petra Kapuciánová
Telefon:
773 794 137
Počet zobrazení inzerátu:
28×